Dernek Yönetim Kurulu 2018 Stratejik Toplantısını ve Planlamasını Yaptı!

Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yaptıkları toplantı ile geçen yılın bir muhasebesini ve 2018 yılının planlamasını yaptılar. Buna göre 2017 yılındaki sosyal, kültürel, örgütsel ve mali yapının analizi yapıldı. Yörenin, toplumumuzun ve derneğimizin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanacak olan ikinci 5 yıllık hamle ve kalkınma planının köşe taşları oluşturuldu. Kurula Dernek Başkanı Can Kaderoğlu tarafından sunulan stratejik hamle planı kurulca onaylandı.

2017 yılında dernek bünyesinde hayata geçirilen eğitim amaçlı kursların yanı sıra, burs verilmesi büyük takdirle karşılanmıştı. Bu hamlenin hem insanların dayanışma duygularını geliştirdiği hemde ihtiyaç sahibi insanların kendilerini yalnız hissetmelerinin önüne geçtiği ve dolayısıyla ısrar edilmesi ve daha da büyütülmesi gerektiğinde karar kılındı.

Derneğin mülk edinmesinin büyük bir ihtiyaç olduğu ve bu ihtiyacın derneğin büyüyen portföyü ve dostlarının dayanışma duygularıyla giderilebileceği konusu tartışıldı.

Ayrıca yerelde çok fazla gençle temasa geçen derneğimiz; spor kolu, eğitim kolu, kültür-sanat kolu gibi alanlarda faaliyetlerini dostlarıyla dayanışarak artırma kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.